Kolejne nagrody dla Łęgu

stanislaw-baner

W sobotę 03 stycznia w kościele św Stanisława odbył się III Konkurs Kolęd i Pastorałek, ekipa reprezentująca klub „Łęg”  była mocna i wielopokoleniowa tym bardziej to cieszy ze był to pierwszy start w tym konkursie i wszyscy wykonawcy zaprezentowali się wspaniale zarówno Kamila Nowakowska jak i Marcelina Góralska którym nie udało się zaśpiewać w ścisłym finale wspaniale pokazały swój talent w  eliminacjach, ale to co stało się w finale koncertu Galowego to jest najwspanialsza rzecz w tym rozpoczętym 2015 roku otóż I MIEJSCE ze wszystkich szkół podstawowych zdobyła MAGDALENA URBAŃSKA a zespół seniorski „ŁĘGOWIANIE” otrzymał specjalną nagrodę „NAGRODĘ BOHATERA”

konkurs-foty

Pozostałe aktualności

1336x440_Grupa MoCarta - Ale kino
Grupa MoCarta „Ale kino”
www Dni W-ka 2026 2
Dni Włocławka
www (1920 x 575 px) (3)
Letnie akcje na wakacje 2026

Komentowanie jest zamknięte.