Koncert w Narodowe Święto Niepodległości

NSN www2

11 listopada o 12.00 zapraszamy na koncert online “Wiwat Niepodległa”!


Wystapią laureatki Ogólnopolskiego Festiwalu Piosenki Ojczyźnianej. Michalina Domańska- Krawiec, Zuza Wiśniewska, duet Etta i Joanna Kaczmarkiewicz!

Posłuchamy m.in.: Nie pytaj o Polskę, Warszawo ma, O mój rozmarynie, Mury.

Relacja online o 12.00 na naszej stronie, youtube i facebooku.

Michalina Domańska- Krawiec – laureatka I nagrody Festiwalu Piosenki Ojczyźnianej z 2015 roku. Od 14 lat występuje na różnych scenach muzycznych. Wokalnie porusza się w klimatach soulu/jazzu , ale obecnie przede wszystkim odnajduje się w progrockowej/progmetalowej stylistyce. Na co dzień związana z zespołem keep rockin’ z którym w 2020 roku wydała płytę.

Zuza Wiśniewska – laureatka II nagrody Festiwalu Piosenki Ojczyźnianej z 2018 roku. Wokalistka, ukuleleistka, autorka tekstów piosenek, kompozytorka, obserwatorkaświata. Laureatka wielu ogólnopolskich festiwali piosenki autorskiej i literackiej w całym kraju, między innymi:* I nagroda Spotkań Zamkowych ,,Śpiewajmy Poezję”* I nagroda 64. Turnieju Poezji Śpiewanej* Grand Prix FIPA* I nagroda FOPA* I nagroda Festiwalu im Jacka Kaczmarskiego ,,Nadzieja”.

Etta Klaudia Groth i Ewelina Machalewska – zdobywczynie Grand Prix Festiwalu Piosenki Ojczyźnianej z 2019 roku. Laureatki wielu konkursów ogólnopolskich i międzynarodowych. Obecnie studiują na Akademii Muzycznej w Gdańsku i Bydgoszczy. Uzupełniają się wzajemnie, czerpią różne inspiracje. Muzyka towarzyszy im od dzieciństwa i mają nadzieję, że będzie nam towarzyszyła przez całe życie.

 Joanna Kaczmarkiewicz – laureatka I nagrody Festiwalu Piosenki Ojczyźnianej z 2016 roku. Uczestniczka VII edycji The Voice of Poland (należała do drużyny Natalii Kukulskiej) oraz półfinalistka V edycji Must Be The Music. Laureatka wielu ogólnopolskich festiwali i konkursów wokalnych. Śpiewa od 7 roku życia. Na co dzień zajmuje się marketingiem, jednakże pasję do muzyki pielęgnuje do dziś i jest w trakcie tworzenia własnego materiału.

Pozostałe aktualności

Komentowanie jest zamknięte.