Koncerty na leżakach!

all 2 www2

Wasze wakacyjne plany zostały odwołane lub zmienione? Głód koncertów nie daje Wam spokoju? Na szczęście już możemy wrócić 🙂 Przed nami pięć koncertów na dziedzińcu Browaru B.!

Spotykać się będziemy w każdą niedzielę sierpnia. Muzyka klasyczna i filmowa, jazzowe standardy, flamenco, blues i rock. Koniecznością jest zachowanie zasad reżimu sanitarnego i ograniczenie ilości uczestników koncertów plenerowych.

Wszystkie koncerty zaczynają się o 20.00!

UWAGA! Każdy uczestnik jest zobowiązany do zapoznania się z regulaminem i wypełnieniem stosownych dokumentów – kart uczestnictwa znajdujących się PONIŻEJ! Karty trzeba przynieść ze sobą na koncert!

 

2.08.2020 Classic Trio to Małgorzata Bętkowska – flet, Ewa Witczak – wiolonczela i Jacek Szczepański – fortepian. To zespół młodych muzyków i nauczycieli, którzy poznali się w pracy w szkole muzycznej we Włocławku. Połączyła ich pasja do wspólnego grania oraz częste podróże. Na dziedzińcu Browaru B. zagrają m.in. utwory J.Haydna i E.Morricone.

BEZPŁATNE WEJŚCIÓWKI!

 

9.08.2020 Ni To Ponk to trio włocławskich muzyków: Grzegorz Walczak, Olek Walczak i Andrzej Krupiński. Zespól alternatywnego rocka powstał na bazie braterskiego zespołu WWW i obecnie nagrywa debiutancki album. Dotychczasowe teledyski do utworów “Parabole fraz” i “W oczach mamy strach” nagrywane były w naszym mieście m.in. na basenie Delfin i w autobusie MPK. Wygrali festiwal Lipa, zagrali kilkanaście koncertów i są u progu kariery.

BILET 10 ZŁ. KUP BILET!

 

16.08.2020 Limboski jest jedną z najciekawszych postaci na polskiej scenie muzycznej. W tekstach obserwator subtelności międzyludzkich relacji, na scenie zaś drapieżne zwierzę koncertowe z charyzmą i własnym, rozpoznawalnym stylem. Zadebiutował w 2010 roku płytą „Cafe Brumba”. Sosnowski to songwriter i doświadczony gitarzysta, znany ze swojego charakterystycznego, zachrypniętego wokalu. Jego utwory nie tylko zdobyły uznanie wielu dziennikarzy muzycznych, ale także podbiły serca słuchaczy, wskakując na dobre pozycje na polskich listach przebojów. W swoich aranżacjach i kompozycjach odwołuje się do kolorowych lat 70. Limboski i Sosnowski postanowi połączyć siły. Efektem wspólna piosenka i trasa. Utwór nosi tytuł “Odmrożeni”. Towarzyszący nagraniu klip powstał z pomocą fanów, którzy nadsyłali artystom swe filmiki. Dzięki współpracy z Radio Nowy Świat, ruszają w letnią trasę koncertową w konwencji “double bill”. Bluesowe rytmy, zaskakujące zwroty akcji i czarny humor będą ich stałymi towarzyszami w letniej eskapadzie.

BILET 20 ZŁ. KUP BILET!

 

23.08.2020 Wirtuozerskie i przebojowe show w wykonaniu dwóch gigantów gitary: Wojtka Hoffmanna – legendy polskiego rocka, lidera grupy Turbo oraz Witka Łukaszewskiego – prekursora gatunku flamenco & rock w Polsce, trzykrotnie wybranego najlepszym polskim gitarzystą flamenco. Koncert pełen swady i poczucia humoru, ciekawych anegdot z historii rocka i kultury flamenco, a przede wszystkim świetnego akustycznego grania. Porywające połączenie rytmicznych pieśni flamenco (m.in. znanych z wykonań grupy Gipsy Kings) i rockowych ballad (m.in. Led Zeppelin, Deep Purple, Turbo, Pink Floyd).

BILET 20 ZŁ. KUP BILET!

 

30.08.2020 Kris Quartet to włocławski zespół występujący w składzie: Krystian Małecki – bass, Marta Bronowska – wokal, Piotr Ziarkowski – perkusja, Wojciech Marciniak – instrumenty klawiszowe. Kwartet miłuje się w graniu standardów jazzowych, zahaczający o wszelakie delikatne style jak: soul czy smooth jazz. Zagrają utwory m.in. D.Ellingtona i Ch.Bakera,

BILET 10 ZŁ. KUP BILET!
Pozostałe aktualności

festiwal piosenki 2021 1920 www
X Ogólnopolski Festiwal Piosenki Ojczyźnianej
baner-modelarski-2021
IV Włocławski Festiwal Modelarski
baner-niepodlegla
Koncert “Dla Naszej Niepodległej”

Komentowanie jest zamknięte.