Kurs rysowania komiksów i mangi

1080

To propozycja dla każdego, dla kogo rysunkowe opowieści są środkiem opowiadania własnych historii. To zajęcia na których można przelać na papier to, co tylko wymyśli głowa. Kurs obejmuje wszystkie etapy tworzenia komiksu/mangi od pierwszej kreski do skończonej opowieści.

Ten kurs to również nauka rysunku, umiejętność przygotowania storyboardu, projektowania postaci i otoczenia. Jest to poszukiwanie swoje stylu. Odkrywanie go przez różne zadania. Różnorodne zajęcia obejmujące wiedzę i praktykę od komiksu amerykańskiego przez europejski aż do Dalekiego Wschodu nie pozwolą Wam się nudzić! Ponadto, będziecie rysować więcej niż zwykle, dzięki systemowi nauki prowadzonego kursu. Jeśli biel kartki Cię nie przeraża, a ołówek jest Twoim sprzymierzeńcem, to jest kurs dla Ciebie! Kurs obejmuje też zapoznanie się w możliwościach grafiki komputerowej.
Nasi instruktorzy wprowadzą chętnie w tajniki warsztatu pracy rysownika, komiksiarza i mangaki. Nie obce będą też zagadnienia teoretyczne tworzenia rysunkowych opowieści. Świat komiksów stoi przed Wami otworem!
Adresat: Młodzież, dorośli/12+
Zapisy: Do 16 marca 2015
Termin zajęć: Poniedziałek, środa 17.00-19.00
Koszt: 150 zł na miesiąc

Pozostałe aktualności

baner-browar
Komunikat!
baner-poezja2020-2
XXIX FTPŚ – koncerty konkursowe odwołane

Komentowanie jest zamknięte.