Kuyavian Prog Fest vol 1

art rock 1080

Podczas koncertu 19 grudnia o 18.00 w Klubie Zazamcze usłyszymy trzy zespoły: Art of Illusion – ich muzyka to kompilacja jazzu, rocka progresywnego oraz ostrzejszych metalowych odcieni.

Siłą bydgoskiego zespołu są różnorodne inspiracje i indywidualne podejście do dźwiękowej twórczości każdego członka grupy. Art of Illusion grało na wspólnej scenie m.in. z Dream Theater, i Anathemą. The Broken Bridges to grudziądzki zespół wykonujący rock progresywny, który jest punktem wyjścia do szukania własnego muzycznego języka i nośnikiem dla kłębiących się emocji.Keep Rockin’ to włocławski zespół, który porusza tematy na ogół związane z człowiekiem, jego dylematami i emocjami. Muzyka Keep Rockin’ charakteryzuje się brzmieniem typowym dla rocka, czy heavy metalu z lat 80′ – 90′. W utworach grupy można usłyszeć zarówno cięższe brzmienia wzbogacone fragmentami nietypowych podziałów rytmicznych, jaki i klimaty czysto balladowe.

Bilety po 20 zł w Klubie Zazamcze pon.-czw. 8.00-18.00, pt. 8.00-15.00 i Browarze B. pon.-pt. 10.00-18.00 oraz przed koncertem.

Pozostałe aktualności

Komentowanie jest zamknięte.