Lao Che: gwiazda sceny alternatywnej

LaoChe-1080

To jeden z oryginalniejszych zespołów polskiej sceny muzycznej. Ich twórczość trudno przypisać do jakiegokolwiek gatunku, ale kolejne albumy wydawane przez zespół z Płocka cieszą się niesłabnącą popularnością.

Dość powiedzieć, że dwie z nich („Powstanie Warszawskie” i „Soundtrack”) pokryły się złotem, a jedna, „Gospel”, platyną. Nie uznają żadnych kompromisów i z powodzeniem uciekają przed jakimkolwiek zaszufladkowaniem. To zbitka wielu stylistyk: mieszanka rocka, elektronika, funky, hip-hopu czy też szeroko pojmowanego etno. Jednym z członków grupy jest włocławianin Filip Różański. Lao Che zagra w niedzielę 18 maja o 20.00 na dziedzińcu Centrum Kultury „Browar B.”. Bilety 10 zł do nabycia od 30 kwietnia w CK „Browar B” ul. Łęgska 28 (wejście od ul. Bechiego).

W konkursie o najsmaczniejszy żur zmierzą się koła gospodyń, stowarzyszenia, restauracje…  W niedzielę 6 kwietnia zapraszamy do Klubu “Łęg” na “V Konkurs Wielkanocny Żuru Kujawskiego”.

Uczestnicy, według własnego przepisu, przygotują żurek, który oceni jury złożone ze znawców sztuki kulinarnej oraz przedstawicieli kultury. Po wyłonieniu zwycięzców nastąpi degustacja z udziałem widzów i uczestników konkursu. Podczas imprezy wystąpią zespół Dancing Band oraz teatrzyk “Kruszynka”.
Regulamin oraz karta zgłoszeń do pobrania poniżej.


Pozostałe aktualności

ferie-2020-1080x323c
Ferie Browerie
slajder 1920 x575 ckbb warsztaty 22
Warsztaty dla dzieci

Komentowanie jest zamknięte.