Rodzinne Warsztaty Twórcze w „Browarze B.”

rodzinne-1920

Zapraszamy dzieci z rodzicami, dziadkami do udziału w warsztatach artystycznych. Fantazja i pomysłowość dzieci nie znają granic; za pomocą gliny, włóczki, farb, papieru, a nawet pozornie niepotrzebnych materiałów potrafią wykreować zaskakujące przedmioty.

Wspólne prace dzieci i rodziców z pewnością wywołają uśmiech na twarzach, a kreatywna zabawa w gronie rodzinnym będzie doskonałym sposobem na twórcze spędzenie niedzieli w nowym Centrum Kultury.

W niedzielę 18 maja zapraszamy do Pracowni Plastycznej Centrum Kultury „Browar B.”. Zapisy pod nr tel. 54 4270247 lub e-mail: warsztaty@ckbb.pl. Ilość miejsc ograniczona. Udział w zajęciach jest bezpłatny.

10.00 – 12.00 Z ceramiką na Ty! – warsztaty rzeźbiarskie

Wspólne nadawanie kształtów glinie może być wspaniałą przygodą zarówno dla rodziców, jak i dzieci, które będą mogły wyrzeźbić każdą myśl, każdemu pomysłowi nadać formę. W programie: zapoznanie z materiałem, podstawową techniką rzeźby w glinie oraz wykonanie małych form rzeźbiarskich. Zajęcia poprowadzi Janusz Bisaga. Materiał /glinę/ zapewnia organizator.

10.00 – 12.00 Coś z niczego – warsztaty recyklingu

Za pomocą gliny, włóczki, farb, papieru i wielu niepotrzebnych materiałów można wykreować zaskakujące przedmioty, odnowić stare lub wykonać nowe. Zajęcia poprowadzi Ewa Stypińska.

11.00 – 12.00 Taniec na wesoło – zajęcia taneczne

Propozycja dla każdego, kto chciałby spróbować swoich sił w tańcu. Instruktor Zespołu Pieśni i Tańca „ Kujawy” zapozna uczestników z elementami różnych tańców, zapewniając wszystkim małym i dużym ogromną dawkę radości. Na lekcję zaprasza Maciej Mielczarski

14.00 – 16.00 Tkalnia – warsztaty tkackie

Tkactwo to technika artystyczna, która pozwala nie tylko skupić się i wyciszyć, ale również dać upust swojej kreatywności. Wspólne, cierpliwe zaplatanie zaplatanie nitek i tworzenie obrazów zbliża, a wykonana praca cieszy nie tylko małych artystów. W programie zajęć: zapoznanie z techniką ręcznego tkania na ramkach tkackich, podstawowymi splotami oraz wykonanie małej formy tkackiej. Zapewniamy materiały /włóczkę i ramki tkackie/ oraz opiekę i pomoc w tworzeniu pierwszych prac, której udzieli Barbara Lemiech.

16.00 – 18.00 Po prostu maluj – warsztaty malarskie

Malarstwo jest zajęciem silnie rozwijającym wrażliwość estetyczną i kreatywność. Uczy skupienia na detalu oraz innego, głębszego spojrzenia na przedmiot. Podczas dwugodzinnych warsztatów malarskich prowadzący będzie udzielać praktycznych porad oraz przedstawi podstawowe techniki malarskie. Na zajęcia zaprasza Mariusz Konczalski.

Pozostałe aktualności

wm-baner-strona-yt
Weekend Młodych – zlot youtuberów
wm-baner-strona-fnm
Weekend Młodych – festiwal nowej muzyki

Komentowanie jest zamknięte.