Nocny Kochanek „O jeden koncert za daleko”

NocnyKochanek'

Popularny zespół grający klasyczny heavy metal inspirowany gigantami gatunku po 5 latach wraca do Włocławka. Koncert już 18 listopada!

Nocny Kochanek rysuje obraz polskiej subkultury metalowej z ogromnym dystansem do samych siebie oraz do wizerunku kojarzonego zazwyczaj z klasycznym heavy metalem.

„O Jeden Most Za Daleko” to płyta eklektyczna, będąca dość szerokim przekrojem muzyki rockowo-metalowej – od akustycznych rockowych klimatów w stylu Boston, poprzez rock and rolla à la Van Halen, klasykę typową dla Iron Maiden i Judas Priest, po bardziej agresywne granie spod znaku Iced Earth czy Metalliki. Tematyka tekstów typowa dla Nocnego Kochanka: miłość. Ciekawostką jest „Numer z Banjo”, w którym pierwsze skrzypce gra… banjo.
„O Jeden Most Za Daleko” to czwarty studyjny album zespołu Nocny Kochanek.Premiera wydawnictwa: piątek – 23 września 2022. Płyty CD do nabycia w sklepie Mystic! Trasa koncertowa “O Jeden Koncert Za Daleko Tour” to wycieczka po Polsce, promująca czwarta album zespołu Nocny Kochanek!

Jako suport zagra Bruklin. To klasyczny rockowy kwintet założony w 2018 roku w Łodzi. W swoich utworach łączy gitarowe brzmienie z miejską poetyką tekstów autorstwa Bartłomieja Makrockiego – wokalisty i frontmana grupy.
Osiągnięcia:
Zdobywcy Złotej Kosy w Antyfeście Antyradia (2019)
Zwycięscy Przeglądu Kapel Rockowych organizowanego przez Uniwersytet Ekonomiczny w Krakowie (2019)
Występ na 25 Pol’and’rock Festival
Wydanie EP pt. #nieznam z autorskim materiałem (2019)
II miejsce oraz nagroda w postaci realizacji teledysku w konkursie Rockowanie. Gramy Maanam (2020)
Nominacja dla teledysku „Femme fatale” do nagród ogólnopolskiego festiwalu PL Music Video Awards (2021)
Nominacje do plebiscytu Płyta Rocku Antyradia 2021 w kategoriach przebój rocku i zespół rocku

18.00 OTWARTE DRZWI

19.00 BRUKLIN

20.15 NOCNY KOCHANEK

Bilety od 79 zł na goingapp.pl!

Pozostałe aktualności

Komentowanie jest zamknięte.