“Selfie.com.pl”

selfie 1080

Filip Bobek, Julia Kamińska, Dorota Pomykała i Mirosław Baka – to obsada spektaklu w reżyserii Marii Seweryn, który zobaczymy 8 października o 15:00.

Sztuka na czasie, opowiadająca w sposób humorystyczny o nawiązywaniu relacji za pośrednictwem internetu, perypetiach miłosnych z nimi związanych oraz o tym, jak niektórzy rodzice próbują na siłę ułożyć życie swoim dzieciom.

W małym mieszkanku wielkiego blokowiska mieszka Brygida, przebojowa, nowoczesna kobieta, która ze względu na swoje doświadczenia miłosne, nienawidzi mężczyzn. Jej niechęć jednak nie przeszkadza w tym, by szukać mężczyzny dla swojej córki Izabelli – mola książkowego. Robi to za pośrednictwem portalu społecznościowego. Z kolei w innym małym mieszkaniu wielkiego blokowiska żyje Gerard ze swoim synem Pawełkiem. Gerard, od którego żona odeszła, wybierając związek z jego szefem, jest zrażony do kobiet. Jednak martwi się o swojego Pawełka, który w natłoku pracy, nie ma czasu, by znaleźć sobie partnerkę. Dlatego też Gerard postanawia znaleźć ją za niego – za pośrednictwem Internetu. Co wydarzy się na spotkaniu Izabelli i Pawełka i czy w ogóle do niego dojdzie – tego dowiecie się Państwo podczas spektaklu w Centrum Kultury “Browar B.”.

Autor: Piotr Jasek
Reżyser: Maria Seweryn
Muzyka: Zdzisław Kalinowski
Kostiumy: Tomasz Jacyków
Scenografia: Katarzyna Adamczyk

Spektakl w “Browarze B.” 8.10.2017 o 15.00 organizuje Agencja ACT. Bilety po 95 zł do nabycia
– kasa Centrum Kultury “Browar B” tel. 54 427 02 55
– w internecie: http://www.kupbilecik.pl lub http://www.biletyna.pl
U Organizatora: zamówienia grupowe, rezerwacje, informacje tel. 515 922 426, e-mail: rezerwuj@op.pl

Pozostałe aktualności

Komentowanie jest zamknięte.