Warsztaty flamenco z Anną Mendak – Czekaj „Samirą”

flamenco-baner-maly

Flamenco, ten ognisty taniec jest sumą hiszpańskiego temperamentu, poruszającej muzyki, charakterystycznych ruchów oraz duende, czyli duszy, ulotnego pierwiastka, który pozwala poczuć flamenco i być dobrym tancerzem.

Zapraszamy 30 września w godz. 10.00-13.00 na warsztaty flamenco z Anną Mendak – Czekaj „Samirą”. Koszt: 50 zł, zgłoszenia pod nr tel. 427-02-47 do 26 września.

Anna Mendak-Czekaj – tancerka brzucha i flamenco, z wykształcenia psycholog. Swoją przygodę z tańcem rozpoczęła jeszcze jako dziecko. Po kilku latach poszukiwań jej prawdziwą pasją okazały się jednak techniki orientalne i cygańskie. Pierwsze kroki flamenco stawiała w szkole „Alejandra” Grażyny Adamczyk. Pod jej skrzydłami zaczęła też koncertować wraz z zespołami „Ritmo Flamenco” oraz „Manos y Tacones”. Przez ostatnie 20 lat pracy uczestniczyła w licznych kursach prowadzonych w Polsce i w Hiszpanii ale przede wszystkim pracując indywidualnie oraz pobierając lekcje u cenionych artystów. Przez ponad 10 lat była czołową tancerką znanych polskich grup „Danza del Fuego” i „Rumbero Flamenco”. W roku 2003 otrzymała stypendium w Juan Polvillo Escuela Flamenca w Sewilli. W 2004 roku zajęła I miejsce w konkursie na najlepszą polską tancerkę flamenco podczas III Łódzkiego Festiwalu Flamenco oraz wygrała nagrodę publiczności.

Pozostałe aktualności

slajder 1920 x575 ckbb jarmark
Włocławski Jarmark Bożonarodzeniowy
Farben
Farben Lehre i Gutek
wiolimis
Akademia Wiolimisia

Komentowanie jest zamknięte.