The Beat Freaks – koncert odwołany

baner-beatfreaks

The Beat Freaks to projekt muzyczny sygnowany nazwiskami znakomitych muzyków jazzowych. Zespół założył w 2014 roku Michał Starkiewicz (gitara), który do współpracy zaprosił Tomka Licaka  i Pawła Grzesiuka  oraz mieszkającego na stałe w Kopenhadze – Radka Wośko.

Album “Leon” został bardzo ciepło przyjęty zarówno przez krytyków muzycznych jak i przez muzyków, znalazł się również w TOP TEN 2016 płyt jazzowych wg Mateusza Magierowskiego (Polish-Jazz.blogspot). Singiel „Pod Nóżkę” znalazł się w zestawie do głosowania na Liście Przebojów Radiowej Trójki. W roku 2018 zespół nagrał ścieżkę dźwiękową do filmu dokumentalnego „Zamoyski”.

Muzycy uciekają od utartych schematów jazzowych form proponując muzykę, która jest swoistą opowieścią. W ich muzyce znajdziemy inspiracje i zapożyczenia zarówno z muzyki słowiańskiej, ludowej, etnicznej czy wręcz rockowej. Jednocześnie muzyka zespołu pozostaje świeża nawiązując do brzmienia współczesnego jazzu. Znakiem szczególnym zespołu jest niecodzienne i otwarte podejście do formy utworu i aranżacji.

20 marca o godzinie 18.00  w Centrum Kultury “Browar B.” zagrają:
Michał Starkiewicz – gitara
Tomek Licak – sax
Paweł Grzesiuk – kontrabas
Radek Wośko – perkusja

Bilety po 25 zł  na biletyna.pl i w Browarze B.

KUP BILET!

Pozostałe aktualności

Komentowanie jest zamknięte.