Wystawa fotografii Anny Graczyk pt. ”Portret dziecka”

graczyk 1080

Anna Graczyk jest nauczycielem z powołania, z zamiłowania fotografem. Od 1998 roku uczy języka polskiego w SP nr 22 we Włocławku. Od kilkunastu lat utrwala na fotografii magię dziecięcego świata.

Swoją pasją zaraża uczniów. Uwrażliwia ich nie tylko na piękno ojczystego języka, ale także uczy, jak skomponować kadr fotograficzny, aby zatrzymał na dłużej uwagę odbiorcy. Jej uczniowie są laureatami wielu konkursów, zarówno polonistycznych, jak i fotograficznych. Prezentowała swoje prace podczas siedmiu wystaw zbiorowych m.in. w Starym Spichrzu i Galerii „Migawka”, jej fotografie znalazły się w albumie „Przyroda na skraju Kujaw” i w miesięczniku “Tu i teraz. Gazeta Włocławka i powiatu włocławskiego”.
Mówi o sobie – „…w dziedzinie fotografii jestem samoukiem. Do wszystkiego doszłam sama, popełniając po drodze wiele błędów..” Swoje umiejętności rozwija na Warsztatach Fotografii Artystycznej “Wiele dróg – jedna pasja”. Jest otwarta i lubi ludzi, dlatego uwielbia zatrzymywać dla nich najpiękniejsze emocje i ulotne chwile.

Wystawa w Galerii Sztuki „Migawka” do 28 października wt.-pt. 10.00-18.00- i sob.-nd. 14.00-18.00.
Wstęp wolny.


Pozostałe aktualności

Komentowanie jest zamknięte.