Wierszykarnia

baner-wierszykarnia


Centrum Kultury “Browar B.” zaprasza uczniów  włocławskich szkół podstawowych do udziału w XVI Konkursie Recytatorskim dla Dzieci i Młodzieży WIERSZYKARNIA. Repertuar obejmuje dwa utwory poetyckie lub wiersz i fragment prozy. Karta zgłoszenia oraz szczegółowy regulamin dostępne są do pobrania poniżej.
Zgłoszenia do 19 listopada 2021 r.

W związku epidemią koronawirusa SARS-CoV-2 i zalecanym zachowaniem wobec tej sytuacji, dla uczestników WIERSZYKARNI wprowadzamy następujące zasady:

  1.  Wszystkich wykonawców, instruktorów i widzów Konkursu prosimy o zapoznanie się z Regulaminem uczestnika wydarzeń kulturalnych w CK „Browar B.”, w związku z wytycznymi dotyczącymi postępowania w okresie pandemii koronawirusa SARSCOV-2  i oświadczeniem uczestnika wydarzenia kulturalnego (wypełniają wszyscy – recytatorzy, nauczyciele lub opiekunowie). Podpisane oświadczenie prosimy przekazać nam przed Konkursem.
  2. Z każdej szkoły na Konkurs może przyjść z uczniami jeden nauczyciel lub opiekun.
    Prosimy także o zapoznanie się, podpisanie i przyniesienie na Konkurs „Informacji w związku z przetwarzaniem danych osobowych osoby, której dane dotyczą” (informacja w załączeniu; wypełniają wszyscy – recytatorzy, nauczyciele lub opiekunowie).

REGULAMIN
karta-zgloszenia–podstawowa-kl-IV–VI
karta-zgloszenia–podstawowa-kl-VII—VIII
RODO

Pozostałe aktualności

festiwal piosenki 2021 1920 www
X Ogólnopolski Festiwal Piosenki Ojczyźnianej
baner-modelarski-2021
IV Włocławski Festiwal Modelarski
baner-niepodlegla
Koncert “Dla Naszej Niepodległej”

Komentowanie jest zamknięte.