X Konkurs „Talencik”

baner-talencik-x-017

Jubileuszowy konkurs talentów odbył się 10 czerwca, wyjątkowo w sali kameralnej Browaru B.! W imprezie wzięło udział 110 dzieci.
Jury w składzie: Marcin Majewski – muzyk i wokalista, Luiza Luczkowska – instruktor tańca, Monika Pałucka – instruktor edukacji plastycznej i teatralnej przyznało nagrody:

Śpiew 0-1 klasa:
I miejsce – Urszula Prośniak – Zespół Szkół Muzycznych we Włocławku
II miejsce – Antonina Jagodzińska – PP nr 29 we Włocławku
III miejsce – Anna Hnatowicz – PP nr 13 we Włocławku

Śpiew 2-4 klasa
I miejsce – Marta Kukowska – Zespół Szkół Muzycznych we Włocławku
II miejsce – Aleksandra Kielek – SP w Modzerowie
III miejsce – Julia Kapała – SP nr 18 we Włocławku

Śpiew 5-6 klasa
I miejsce – Marta Lewandowska – SP nr 14 we Włocławku
II miejsce – Marta Małkiewicz – SP nr 18 we Włocławku
III miejsce – Natalia Zielińska – SP nr 14 we Włocławku

Śpiew 7-8 klasa
I miejsce – Julia Stasinowska – Zespół Szkół Muzycznych we Włocławku
II miejsce – Nikola Łuszczak – SP nr 12 we Włocławku
II miejsce – Kamila Nowakowska – SP nr 11 we Włocławku
III miejsce – Oliwia Wróbel – SP w Cypriance

Taniec 0-1 klasa:
I miejsce – Zespół Szkół Katolickich we Włocławku
II miejsce – Zespół ze Szkoły Podstawowej w Modzerowie
II miejsce – Zespół ze Szkoły Podstawowej w Modzerowie
III miejsce – Zespół ze Szkoły Podstawowej nr 11 we Włocławku

Taniec 2-4 klasa
I miejsce – Zespół ze Szkoły Podstawowej nr 23 we Włocławku
II miejsce – Zespół ze Szkoły Podstawowej nr 18 we Włocławku
III miejsce – Zespół ze Szkoły Podstawowej w Modzerowie

Taniec 5-6 klasa
I miejsce Zespół ze Szkoły Podstawowej nr 11 we Włocławku

Inne umiejętności 0-1 klasa:
I miejsce – Gabriela Śmiłowicz – NP. „Na Wspólnej” we Włocławku
II miejsce – Zespół ze Szkoły Podstawowej nr 11 we Włocławku
III miejsce – Miłosz Sikora – Kat. Przedszkole „Pod Aniołem Stróżem”

Inne umiejętności 2-4 klasa
I miejsce – Martyna Rudzińska – Szkoła Podstawowa nr 14 we Włocławku
II miejsce – Lena Wolska – Zespół Szkół Katolickich we Włocławku
III miejsce – Aleksandra Kielek – Szkoła Podstawowa w Modzerowie
III miejsce – Kaja Wroniecka – Szkoła Podstawowa w Modzerowie

Inne umiejętności 5-6 klasa
I miejsce – Mikołaj Bińczarski – Zespół Szkół Katolickich we Włocławku
II miejsce – Stanisław Kołodziejczak – Szkoła Podstawowa nr 14 we Włocławku
III miejsce – Oskar Latopolski – Szkoła Podstawowa nr 11 we Włocławku

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z konkursu w naszej galerii.

Pozostałe aktualności

Maliq www
Gramy u siebie: Michał Maliq Malicki
dziadek
Piotr Czajkowski „Dziadek do orzechów”
KLimakterium www
“Klimakterium … i już”

Komentowanie jest zamknięte.