XIV Wierszykarnia – laureaci

baner-wierszykarnia

37 uczniów szkół podstawowych wzięło udział w Konkursie Recytatorskim Dla Dzieci i Młodzieży. Poznajcie laureatów!

W kategorii uczniów szkół podstawowych kl. IV -VI pierwszą nagrodę otrzymała Marta Lewandowska z SP nr 14. Trzy drugie  nagrody otrzymali: Kacper Pawłowski z SP nr 12, Julia Mazanowska z SP nr 20 i Zuzanna Pączkowska z SP nr 14.

Dwie trzecie nagrody otrzymali Aleksander Rink z Zespołu Szkół Akademickich i Marta Wilińska z SP nr 22.

Pięć równorzędnych wyróżnień otrzymali: Bartosz Jurasz z SP nr 23, Amelia Kamińska z SP nr 23, Anna Musialik z SP nr 2, Amelia Ogrodowska z Prywatnej Szkoły „Wiedza” i Otylia Wojtaszewska z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego nr 1.

W kategorii uczniów klas VII – VIII szkół podstawowych trzy równorzędne  nagrody otrzymali: Wiktoria Majchrzak z SP w Choceniu, Kinga Szatkowska z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego nr 1 i Gabriela Wasilewska z SP nr 22.

Trzy równorzędne wyróżnienia otrzymali: Magdalena Karwat z Zespołu Szkół Muzycznych, Jakub Kisielewski z SP nr 22 i Zuzanna Sujewicz z Prywatnej Szkoły Podstawowej „Wiedza”.

Laureaci Konkursu Recytatorskiego dla Dzieci i Młodzieży “Wierszykarnia” otrzymali nagrody książkowe ufundowane przez organizatora Konkursu – Centrum Kultury „Browar B.”.

Jury pracowało w składzie: Wiktoria Siedlecka-Dorosz, Jan Jabłoński, Jerzy Rochowiak i Jan Zdziarski.

Pozostałe aktualności

medale
Deszcz medali
baner-konkurs koled
Konkurs wokalny “Śpiewajcie i grajcie mu”

Komentowanie jest zamknięte.