XVIII Nocne Granie – planszówki otulone śniegiem

takty nocne granie

Święta za progiem – czas odziać Choinkę. Następnie wystarczy uzbierać jedenaście wagoników i można udać się w podróż do Murmańska. Trasa nie będzie nudna – na pasażerów świątecznego Nocnego Grania czekają Zabawki Roku 2018 i 2019!

W najbliższą sobotę w „Taktyku” śniegu ani świątecznej atmosfery nie powinno zabraknąć. Najpierw zwiedzimy na ośnieżonej planszy Skandynawię – najbardziej dynamiczny dodatek serii Wsiąść do Pociągu. Sporym wyzwaniem może stać się udekorowanie tytułowej Choinki w kombinacyjnej grze Naszej Księgarni. Komu mało zimy – rozgrywka na ręcznie zdobionych kafelkach Zimowego Carcassonne zawsze niesie bożonarodzeniowy nastrój. Nie tak łatwo brnąć w zaspach od zamku do zamku, stawiając klasztory i omijając wilki.
Wydawniczy święty Mikołaj przygotował też atrakcje. Dotrze do nas rewelacyjny Paperback wydawnictwa Baldar – nagrodzony tytułem Zabawki Roku. Jest to zabawa w słowa, przypominająca nieco „krzyżówkę” klasycznych scrabbli, Dominiona i gier akcji. Po północy zapraszamy natomiast do Karczmy pod Pękatym Kuflem. Rekomendacja? Dwukrotne wyczerpanie nakładu! Po prostu inteligentna biesiada do samego świtu.

bilety 12 zł.
21.12.2019 r. (sobota), g. 18.00 – 5.00
Klub Gier Planszowych „Taktyk”, Centrum Kultury „Browar B.”, ul. Łęgska 28

Pozostałe aktualności

baner-browar
Komunikat!
baner-poezja2020-2
XXIX FTPŚ – koncerty odwołane

Komentowanie jest zamknięte.