Napisz do nas

Centrum Kultury Browar B

ul. Łęgska 28, 87-800 Włocławek
tel: 54 427 02 30, 54 232 10 30,
fax: 54 427 02 49
e-mail: sekretariat@ckbb.pl
NIP 888-311-85-59
NR KONTA BANKOWEGO CENTRUM KULTURY „BROWAR B.”
BANK BOŚ O/WŁOCŁAWEK 79 1540 1027 2102 9142 6468 0001


kasa biletowa
  54 427 02 55

pon.-pt. 10.00-18.00, sob. 14.00-18.00 i godzinę przed imprezą
w okresie wakacyjnym pn.-pt. 8.00-16.00 i godzinę przed imprezą
e-mail: imprezy@ckbb.pl

Klub „ZAZAMCZE”
ul. Toruńska 87, 87-800 Włocławek
tel: 54 232 25 66
e-mail: klubzazamcze@ckbb.pl

Klub „STARA REMIZA”
ul. Żabia 8, 87-800 Włocławek
tel: 54 232 10 22
e-mail: stararemiza@ckbb.pl

Klub „ŁĘG”
ul. Płocka 246, 87-800 Włocławek
tel: 54 233 97 05
e-mail: klubleg@ckbb.pl

Kontakty Centrum Kultury „Browar B.”

Dyrektor
Lidia Piechocka-Witczak
54 427 02 30 dyrektor@ckbb.pl
Sekretariat dyrektora, specjalista ds. obsługi
Jadwiga Idryan
54 427 02 30 sekretariat@ckbb.pl
jidryan@ckbb.pl
Z-ca dyrektora ds. organizacji imprez i marketingu
Jan Jabłoński
54 232 40 31
605 858 414
jjablonski@ckbb.pl
Główny specjalista ds. muzycznych
Adam Pawlikowski
54 427 02 48 apawlikowski@ckbb.pl
Dział Finansowo-Księgowy
Główna księgowa
Maja Kochal
54 427 02 41 mkochal@ckbb.pl
Specjalista ds. kadr
Iwona Stańczak
54 427 02 43 istanczak@ckbb.pl
Księgowa
Anna Tężycka
54 427 02 42 atezycka@ckbb.pl
Referent – kasjer
Ewa Stypińska
54 427 02 44 estypinska@ckbb.pl
Dział Organizacji Imprez i Marketingu
Kierownik
Marcin Michalski
54 232 65 34 mmichalski@ckbb.pl
Główny specjalista ds. organizacji i promocji imprez
Beata Krajewska
54 427 02 40 bkrajewska@ckbb.pl
Specjalista ds. artystycznych
Katarzyna Borzęda
54 427 02 37 kborzeda@ckbb.pl
Specjalista ds. informatycznych
Piotr Pałucki
54 427 02 38 ppalucki@ckbb.pl
Akustyk
Wojciech Babis
54 427 02 54 wbabis@ckbb.pl
Specjalista scenografii
Roman Osiecki
54 427 02 48 rosiecki@ckbb.pl
Specjalista ds. oświetlenia
Michał Cichal
mcichal@ckbb.pl
Specjalista ds. pozyskiwania środków pozabudżetowych
Agnieszka Łuczak
54 427 02 36 aluczak@ckbb.pl
Specjalista ds. informacji i organizacji widowni
Elżbieta Wujkowska
54 427 02 55 dprzybylska@ckbb.pl
Dział Animacji i Edukacji Kulturalnej
Kierownik
Krystyna Mielczarska
54 427 02 46
799 111 057
kmielczarska@ckbb.pl
Główny specjalista ds. programowych
Ewa Langowska
54 427 02 59 elangowska@ckbb.pl
Specjalista ds. animacji i edukacji kulturalnej
Paulina Szpetkowska
54 427 02 47 pszpetkowska@ckbb.pl
Specjalista ds. grafiki komputerowej
Mariusz Maciejewski
54 427 02 47 mmaciejewski@ckbb.pl
Koordynator „Mojej Piwnicy”
Marcin Goliński
54 427 02 33
w godz. 15.00-19.00
Zespół Pieśni i Tańca „Kujawy”
Kierownik
Maciej Mielczarski
54 427 02 52
799 111 032
mmielczarski@ckbb.pl
Pracownia krawiecka/garderoby
Barbara Pesta
54 427 02 53 bpesta@ckbb.pl
Dział Administracyjno – Gospodarczy
Kierownik
Jacek Standarowicz
54 427 02 51
799 111 059
jstandarowicz@ckbb.pl