KREATYWNOŚĆ

Kurs rysunku i malarstwa to propozycja dla każdej artystycznej duszy niezależnie od wieku czy stopnia zaawansowania. To zajęcia, na których można przelać na papier to, co w duszy gra.

NAUKA

Ten kurs to również zdobywanie umiejętności manualnych, poznawanie technik malarstwa oraz rysunku, ale także wyrabianie dobrych nawyków: dokładności, staranności, cierpliwości.

DOŚWIADCZENIE

Pracownia Edukacji Plastycznej działająca przy Centrum Kultury „Browar B.” skupia przy sobie doświadczoną kadrę. Nasi instruktorzy wprowadzają w tajniki warsztatu pracy artysty plastyka oraz chętnie udzielają praktycznych porad i wskazówek w zakresie malarstwa oraz rysunku.


Adresat  młodzież, dorośli / 15+
Zapisy  od 6 października na bieżąco, informacje 54 427 02 47
Termin zajęć  piątek / 15.00 – 19.00
Koszt  50 zł / miesiąc

ZDJĘCIA Z WARSZTATÓWMariusz Konczalski


Mariusz Konczalski – Ukończył studia na Wydziale Sztuk Pięknych UMK w Toruniu. Dyplom z malarstwa w pracowni prof. Stanisława Borysowskiego w 1984 r. Należy do ZPAP w Toruniu. Zajmuje się malarstwem, rysunkiem, ilustracją książkową dla dzieci.

Prace prezentował na 15 wystawach indywidualnych, m.in. w Toruniu, Łomży, we Włocławku, w Płocku. Brał udział w około 100 zbiorowych wystawach w kraju, m.in. w Warszawie, Szczecinie, Toruniu, Kielcach, Płocku i we Włocławku oraz za granicą, w tym w Japonii, Francji, Niemczech. Jego prace znajdują się w zbiorach prywatnych i galeriach krajowych i zagranicznych. Artysta jest laureatem kilku nagród w dziedzinie malarstwa. Mieszka i tworzy we Włocławku.