Gramy u siebie: Keep Rockin’ & Protoplasta

keep rockin slider 1080 2ver

Premiera nowego albumu Keep Rockin’ “Screaming Out Your Name” oraz debiutanckiej płyty Protoplasty 28 kwietnia o 19.00 !

Keep Rockin’ powraca z nową płytą! Po ciepłym przyjęciu debiutanckiego “Into The Unknown” i serii udanych koncertów w całej Polsce, które wzbudziły zainteresowanie środowiska muzyki progresywnej, zespół spędził blisko 8 miesięcy pracując nad drugim albumem. “Screaming Out Your Name” to 11 opowieści o dylematach współczesnego człowieka. Album ukazał się na początku kwietnia w dwóch wersjach językowych a całość to blisko 150 minut muzyki. Koncert w Centrum Kultury “Browar B.” będzie pierwszą okazją do podzielenia się nowym materiałem na żywo! Obecny skład Keep Rockin’: Janusz Janicki – perkusja, Aleksander Kruszewski – gitara basowa, Marcin Wojciechowski – wokal, Grzegorz Janicki – instrumenty klawiszowe, Remigiusz Bregier – gitara i Adam Muszyński – gitara.

Muzyki Protoplasty nie można zakwalifikować do konkretnego gatunku. Łączy ona w sobie elementy: progresywnego rocka, metalu i grunge’u. Ekspresyjny sposób prezentowania swojej twórczości na scenie oraz ich pełne zaangażowanie w tworzenie muzycznego przekazu dają publiczności niezapomniane wrażenia. Niepowtarzalne brzmienie gitarzysty Michała Cichala, który korzysta z własnoręcznie zaprojektowanych i wykonanych instrumentów oraz efektów. Szczypta zadzioru wokalnego i krzyk Piotra Majchera oraz puls progresywnych rytmów duetu sekcyjnego Paweł Grabowski/Michał Usdrowski, a powstanie obraz tego, czego można oczekiwać wybierając się na ich koncert. Właśnie ukazał się ich debiutancki album.

Bilety na koncert Gramy u siebie: Keep Rockin’ & Protoplasta po 15 zł do nabycia w „Browarze B.” pon.-pt. 10.00-18.00 i sob. 14.00-18.00.

Informacje: imprezy@ckbb.pl, tel. 54 2326534.

Pozostałe aktualności

Komentowanie jest zamknięte.