III Fajans Festiwal – Fajansowe Kramy

slajder 1920 x575 ckbb fAJANSOWE KRAMY

W tym roku już po raz trzeci we Włocławku odbędzie się impreza, podczas której nasze kobaltowe serca zabiją mocniej. III Fajans Festiwal już 7 i 8 października.

Z tej okazji kolejny raz ogłaszamy nabór wystawców do kiermaszu „Fajansowe Kramy”.

Organizatorem kiermaszu jest Urząd Miasta Włocławek i Centrum Kultury „Browar B.”. Zapraszamy wszystkich chętnych wystawców do włączenia się w to wyjątkowe wydarzenie. Dzięki Wam, uczestnicy III Fajans Festiwal będą mogli obejrzeć, kupić lub wymienić tradycyjne wyroby fajansowe, biżuterię, rękodzieło, ceramikę artystyczną, odzież i inne wyroby nawiązującą do fajansowych produktów.

Do 29 września czekamy na zgłoszenia wystawców chętnych do udziału w wydarzeniu.
Warunkiem zgłoszenia do udziału w kiermaszu pn. „Fajansowe Kramy” podczas Fajans Festiwal jest dostarczenie wypełnionej i podpisanej karty zgłoszenia drogą e-mailową: kultura@um.wloclawek.pl. Zgłoszenie można również dostarczyć osobiście lub pocztą tradycyjną na adres: Wydział Kultury, Promocji i Komunikacji Społecznej Urzędu Miasta Włocławek, ul. Zielony Rynek 11/13, 87-800 Włocławek, w terminie do 29 września 2023 roku (decyduje data wpływu zgłoszenia do Urzędu Miasta lub data wpływu wiadomości e-mail).

Przed przysłanie zgłoszenia prosimy o zapoznanie się z Regulaminem:


Pozostałe aktualności

Komentowanie jest zamknięte.